FAQ - pytania i odpowiedzi

#mówczyni #mówca
Niestety, termin zgłoszeń do tegorocznej edycji TEDxWarsawWomen minął. Zapraszamy do śledzenia nas w social mediach i zgłoszenia swojej idei w kolejnej edycji konferencji.
Na scenie TEDxWarsawWomen mogą wystąpić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie wprowadzamy ograniczeń płci.
Nie, narodowość nie ma znaczenia przy zgłoszeniu ani wyborze mówczyni/mówcy. Mówca jednak osobiście wygłasza swoją mowę na scenie TEDxWarsawWomen.

Nie, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. 

TEDxWarsawWomen 2022 przyciągnął rekordową liczbę zgłoszeń na mówców! Aż 650 osób zgłosiło swoją kandydaturę na mówcę, by podzielić się swoimi pomysłami, przemyśleniami i doświadczeniami podczas tegorocznej edycji konferencji.
Mówczynie i mówców wybiera zespół TEDxWarsawWomen złożony z doświadczonych ekspertów w dziedzinie wystąpień publicznych, kompetencji miękkich, konsultingowych, marketingowych i psychologicznych. Analizuje on zgłoszenia, by wybrać najlepszych kandydatów  do wystąpienia na czerwonej kropce. Finalnie na scenie TEDxWarsawWomen 2022 stanie około 10-ciu  mówców i mówczyń, którzy zaprezentują najciekawsze idee warte rozpowszechniania.
Najbardziej właściwą odpowiedzią jest: idea. Idea warta rozpowszechniania. Oryginalna, w nowym temacie lub w znanym temacie, ale w nowym ujęciu. A czym jest idea? Cytując jedną z mówczyń: „Idea, myśl, która jest większa, niż Ty, Twoja historia, działalność, miejsce, w którym chcesz być za 10 lat. To coś, co zostanie w głowach słuchających Cię osób. Ta rzecz, która sprawi, że inaczej zaczną spoglądać na świat, albo zrobią coś inaczej, niż dotychczas. To nie reklama Twojej firmy, nie historia życia, nie laurka dla współpracowników”.
Finalnie na scenie TEDxWarsawWomen 2022 stanie około 10-ciu mówców i mówczyń, którzy zaprezentują najciekawsze idee warte rozpowszechniania.

Wszyscy, którzy wysłali formularz zgłoszenia, otrzymają wiadomość e-mail na adres wskazany w formularzu (prosimy sprawdzać folder SPAM). Z niektórymi osobami będziemy się również kontaktować telefonicznie na numer wskazany w formularzu. 

#uczestnicy

Konferencja TEDxWarsawWomen odbędzie się 9 grudnia 2022 r. w Teatrze 6. piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie pod adresem: Plac Defilad 1 PKiN (wejście od ul. Marszałkowskiej), 00-901 Warszawa

Z założenia tematyka konferencji TEDx jest różnorodna. TEDx to lokalne, niezależnie organizowane wydarzenia, podobne do klasycznych konferencji TED. Organizowane są w duchu popularyzacji idei, które warto rozpowszechniać. Dzięki wydarzeniom TEDx, filmom TED Talks i mówcom, tworzy się społeczność, w której toczą się ważne dyskusje – dla kobiet, mężczyzn, ludzi, środowiska – dla świata! W TEDxWawrsawWomen dominują tematy kobiece lub uniwersalne.

Sprzedaż biletów na TEDxWarsawWomen odbywa się za pośrednictwem platformy do sprzedaży biletów. Informację o uruchomieniu sprzedaży będziemy ogłaszać na naszych social mediach. Zasady sprzedaży biletów określa regulamin dostępny w serwisie Evenea, przez który można kupić BILETY oraz tu: REGULAMIN.

Na  Konferencję obowiązuje jeden rodzaj biletów dostępny dla każdego w tej samej cenie. Zasady sprzedaży biletów określa regulamin dostępny w serwisie Evenea, przez który można kupić BILETY oraz tu: REGULAMIN.

Niezależnie od liczby zakupionych biletów, cena za pojedynczy bilet jest stała, nie przysługują zniżki za zakup większej ilości biletów. Zasady sprzedaży biletów określa regulamin dostępny w serwisie Evenea, przez który można kupić BILETY oraz tu: REGULAMIN.

Tak. Wystarczy podczas zakupu biletu na platformie do sprzedaży biletów zaznaczyć odpowiednią opcję dotyczącą otrzymania faktury VAT. Zasady sprzedaży biletów określa regulamin dostępny w serwisie Evenea, przez który można kupić BILETY oraz tu: REGULAMIN.

Tak, bilety są imienne. Zasady sprzedaży biletów określa regulamin dostępny w serwisie Evenea, przez który można kupić BILETY oraz tu: REGULAMIN.

Zwrot biletu nie jest możliwy, ale istnieje możliwość przepisania biletu na inną osobę. Szczegóły i warunki, na jakich można przepisać bilet, podamy przed uruchomieniem rejestracji. Zasady sprzedaży biletów określa regulamin dostępny w serwisie Evenea, przez który można kupić BILETY oraz tu: REGULAMIN.

Zasady sprzedaży biletów określa regulamin dostępny w serwisie Evenea, przez który można kupić BILETY oraz tu: REGULAMIN.

Nie, miejsca na widowni nie są numerowane.

Tak, Konferencja jest dostępna  w formie transmisji online. Edycja 2022 jest edycją hybrydową, dzięki temu większa liczba osób może  wziąć w niej udział (niezależnie od miejsca zamieszkania) i poczuć TEDx’owe emocje,  słuchając inspirujących wystąpień. Transmisja online będzie dostępna przez 7 dni po wydarzeniu. Transmisja online jest bezpłatna.

Nie ma limitu liczby uczestników konferencji online.

Harmonogram Konferencji będzie dostępny przed wydarzeniem, wtedy będzie można zapoznać się ze szczegółowym planem konferencji.

Tak, Teatr 6. Piętro jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, poruszającymi się na wózku inwalidzkim. Jednakże dla zapewnienia pełnego komfortu uczestnictwa prosimy o wcześniejszy kontakt z nami i potwierdzenie udziału po zakupieniu biletu.

Nie ma. W Konferencji może wziąć udział każdy, jednakże dzieci powinny znajdować się pod opieką rodziców lub wyznaczonych opiekunów.

Tak, na miejscu będzie można kupić przekąski oraz dania obiadowe w różnych konfiguracjach dietetycznych.

Dozwolone jest tylko robienie zdjęć, prosimy o robienie zdjęć bez flesza. Nagrywanie nie jest dozwolone ze względu na warunki licencji TEDx. 

Płatny parking dostępny jest bezpośrednio pod Pałacem Kultury i Nauki (https://pkin.pl/parking/) oraz poza obrębem PKiN, w ramach strefy płatnego parkowania (https://zdm.waw.pl/sprawy/parkowanie/o-strefie-platnego-parkowania-niestrzez/).
Organizowany w duchu popularyzacji idei, które warto rozpowszechniać, TEDx to lokalne, niezależnie organizowane wydarzenia, podobne do klasycznych konferencji TED. Dzięki wydarzeniom TEDx, filmom TED Talks i mówcom, tworzy się społeczność, w której toczą się ważne dyskusje. Konferencja TED zapewnia ogólne wytyczne dla konferencji TEDx, ale poszczególne wydarzenia TEDx są organizowane niezależnie. Więcej  przeczytasz tu: https://www.ted.com/participate/organize-a-local-tedx-event/before-you-start/what-is-a-tedx-event
#sponsor #partner #influencer #media
Dziękujemy za zainteresowanie! Do Twojej dyspozycji jest nasz dział PR – Iwona Zaczek, Tel. 661 426 949 i Marta Zagożdżon, Tel. 605 073 929. Napisz do nas na marketing@tedxwarsawwomen.com