FAQ - pytania i odpowiedzi

Tegoroczne TEDxWarsawWomen odbędzie się 22 listopada 2024 r. w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie. Dokładny adres to ul. Złota 59 00-120 Warszawa
Z założenia tematyka konferencji TEDx jest różnorodna. Organizowane są w duchu popularyzacji idei, które warto rozpowszechniać. Dzięki wydarzeniom TEDx, filmom TED Talks i mówcom, tworzy się społeczność, w której toczą się ważne dyskusje – dla kobiet, mężczyzn, ludzi, środowiska – dla świata! W TEDxWawrsawWomen dominują tematy kobiece lub uniwersalne.
Sprzedaż wejściówek na TEDxWarsawWomen odbywa się za pośrednictwem platformy do sprzedaży biletów. Informację o uruchomieniu sprzedaży będziemy ogłaszać na naszych social mediach.
Na wydarzenie obowiązuje jeden rodzaj biletów, dostępny dla każdego, w tej samej cenie.
Niezależnie od liczby zakupionych biletów, cena za pojedynczy bilet jest stała, nie przysługują zniżki za zakup większej ilości biletów.
Tak. Wystarczy podczas zakupu biletu na platformie do sprzedaży biletów zaznaczyć odpowiednią opcję dotyczącą otrzymania faktury VAT.
Nie, bilety są oznaczone liczbowo oraz QR kodem.
Zwrot biletu nie jest możliwy, ale z uwagi na brak oznaczenia imiennego, bilet może być przekazany dowolnej osobie.
Nie, miejsca na widowni nie są numerowane.
Tak, wydarzenie jest dostępne w formie transmisji online. Edycja 2023 jest hybrydowa, dzięki temu większa liczba osób może wziąć w niej udział (niezależnie od miejsca zamieszkania) i poczuć TEDx’owe emocje, słuchając inspirujących wystąpień. Bezpłatna transmisja online będzie dostępna przez 7 dni po wydarzeniu.
Nie ma limitu liczby uczestników online w wydarzeniu TEDxWarsawWomen.
Harmonogram TEDxWarsawWomen 2023 będzie dostępny przed wydarzeniem, wtedy będzie można zapoznać się ze szczegółową agendą.
Tak, Multikino jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, poruszającymi się na wózku inwalidzkim. Jednakże dla zapewnienia pełnego komfortu uczestnictwa prosimy o wcześniejszy kontakt z nami i potwierdzenie udziału po zakupieniu biletu.
Nie ma. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, jednak dzieci powinny znajdować się pod opieką rodziców lub wyznaczonych opiekunów.
Na miejscu będzie zapewniony wegetariański lunch.
Dozwolone jest tylko robienie zdjęć bez flesza. Nagrywanie jest zabronione, ze względu na warunki licencji TEDx.
W Złotych Tarasach jest dostępny płatny parking podziemny. Więcej informacji na stronie: https://zlotetarasy.pl/parking

Używaj #TEDxWarsawWomen, #TwoStepsForward lub #TEDxWarsawWomen2023

TEDx to lokalna inicjatywa, którą można zorganizować w każdym miejscu na świecie, ale na ścisłych zasadach bezpłatnej licencji TED. TEDx to wydarzenie najczęściej jednodniowe oraz transmitowane online, podczas którego prowadzone są warsztaty angażujące lokalną społeczność. Każdy może zgłosić swoją kandydaturę na mówczynię lub mówcę TEDx.

Więcej informacji na ocjalnej stronie TEDa: https://www.ted.com/participate/organize-a-local-tedx-event/before-you-start/what-is-a-tedx-event